• Dzień Rodziny w klasie 3a
     • Dzień Rodziny w klasie 3a

      „Mama i Tata najpiękniejsze słowa świata” z tym hasłem na ustach uczniowie klasy III a celebrowali Dzień Rodziny.

      11 czerwca Rodzice naszych uczniów zebrali się w klasie, aby wysłuchać wierszy i piosenek przygotowanych przez ich pociechy.

      Chociaż widzami były ukochane Mamusie i najwspanialsi Tatusiowie, to trema towarzyszyła każdemu z młodych aktorów. Dzieci włożyły swoje serce w występy, a zwieńczeniem tego były łzy wzruszenia kręcące się w oczach Rodziców.

    • Leca 50 lat wspomnień
     • Leca 50 lat wspomnień

      W dniu wczorajszym tj. 10 czerwca odwiedziła nasza szkołę Pani Joanna Wachowska - Kierownik Zakupów i Komunikacji w zakładzie Leca® Keramzyt i ogłosiła wyniki konkursu pt. „50 lat razem – 50 Wspomnień”.

      Pani Joanna podziękowania skierowała do uczniów za tak liczny udział, oryginalność i kreatywność prac, a dyrekcji szkół i nauczycielom za wsparcie w realizacji projektów.

     • Wycieczka do Torunia

      Dnia 6 czerwca klasy piąte wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę do Torunia.

      Dzień I

      Z samego rana zebraliśmy się przed szkołą w Opaleniu i o godzinie 8.00 ruszyliśmy w drogę. Podróż minęła nam szybko. Na miejscu czekał na nas pan Paweł- przewodnik, który zapoznał nas z historią miasta oraz przeprowadził ciekawą grę „Od piernika do Kopernika”. Po wykonaniu wszystkich zadań zjedliśmy smaczny obiad w pobliskiej restauracji. Kolejnym punktem programu wycieczki był park trampolin Jump Arena. Zabawa była super!. Mimo zmęczenia, wszyscy wróciliśmy zadowoleni na kolację do hostelu. Ostatnią atrakcją tego dnia był pobyt w Domu Kłódek. Było trochę strachu, ale wszyscy sprostaliśmy zadaniom i uwolniliśmy się z wylosowanych pokoi. Mimo obaw dobrze się bawiliśmy.