II Memoriał piłkarski im. Tomasza Cejer

W dniu 21.05.2023 r. odbył się II Memoriał piłkarski im. Tomasza Cejer na orliku przy Zespole Szkół w Opaleniu.

Przede wszystkim należą się ogromne podziękowania organizatorom: Zespole Szkół w Opaleniu na czele z p. Katarzyną Zander, Sołectwie Opalenie na czele z sołtysem Andrzejem Cejer, współorganizatorze: Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gniewie (p. Beata Czaja – Osiak i p. Tomasz Ostrowski) oraz niezawodnym partnerom i sponsorom: firmie Gerlicher Przemysław Małkowski i Piotr Małkowski oraz p. Adamowi Milewskiemu i p. Radosławowi Reschke, Sławomirowi Urbanowi wraz z Bankiem Spółdzielczym w Gniewie, sklepie spożywczo – przemysłowym Justyna Krotowska oraz firmie CejerSKI&SUN Michał Cejer.

Dziękujemy również Paniom z Rady Rodziców w Opaleniu, OSP w Opaleniu (p. Bartosz Rajkowski i p. Przemysław Kittowski), Domowi Kultury w Opaleniu (p. Zygmunt Rajkowski i Tobiasz Kaniowski) i radnemu Dariuszowi Kowalewskiemu za obecność.

Dziękujemy również kibicom i dzieciom, które zagrały mecz (drużyna nr 2 po przepięknym golu Oskara z rzutu wolnego wygrała 1:0).

No i na koniec najważniejsze – memoriał tworzą zawodnicy, którym należą się ogromne brawa. W Memoriale wystąpiło 9 drużyn. Mecz o wejście do turnieju wyłonił 8 drużynę fazy grupowej – GNW. Dziękujemy również za występ ekipie Team Jaźwiska. Zmagania toczyły się w dwóch grupach po 4 zespoły każda. Następnie 2 najlepsze drużyny weszły fazy play – off. Odbyły się również mecze o poszczególne miejsca. Bezkonkurencyjnym zespołem okazał się Team Nadzieja z Tczewa, który rozgrywki zakończył z bilansem 22:0. Oprócz sportowych zmagań odbyły się liczne sportowe konkursy dla dzieci i dorosłych wraz z nagrodami.

Organizatorzy przygotowali dla kibiców kilka stref: sportu, gastronomiczną, chillu i kroniki w celu upamiętnienia Ś.P Tomasza Cejer. Całość dopełniała muzyczna oprawa i komentarz zdarzeń na bieżąco.

Rodzina Ś.P Tomasza Cejer składa szczególne podziękowania p. Krzysztofowi Rychlewskiemu wraz z rodziną, dzięki którym w wspaniały sposób następuje kontynuacja misji sportowej naszego Ś.P taty i męża.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/cejerSKISUN

Pełne wyniki i klasyfikacje poniżej:

 

 

Skip to content