Wycieczka klas czwartych

W minionym tygodniu klasy czwarte naszej szkoły wybrały się na dwudniową wycieczkę do Łeby. Co dla niektórych było to nie lada wyzwanie. Jednak wszyscy poradzili sobie znakomicie.

Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Sea Park, gdzie mogliśmy poznać zwyczaje fok i uchatek, porozmawiać z wirtualnym wielorybem Błękitkiem, przejść przez Wrak na wspak, przeżyć atak rekina oraz pojeździć na rollercoasterze. Wieczorem nie zabrakło oczywiście spaceru nad morze.

Drugiego dnia bawiliśmy się w Łeba Parku, gdzie spróbowaliśmy swoich sił w Labiryncie luster oraz Domu strachu. Pozjeżdżaliśmy także na pontonach z wodnych zjeżdżalni. Widzieliśmy panoramę miasta z diabelskiego młyna oraz przeżyliśmy mnóstwo emocji podczas seansu w kinie 7D. Przejechaliśmy się również legendarnym pojazdem Flinstonów.

Bardzo chcieliśmy podziękować p. Justynie Megger oraz p. Renacie Nawrockiej za opiekę nad nami podczas wycieczki.

Uczniowie klas czwartych wraz z wychowawcami

Foto z wycieczki: https://www.facebook.com/zespol.szkol.w.opaleniu/

Skip to content