Turniej Wiedzy Pożarniczej

W miniony piątek, 10 marca uczniowie Zespołu Szkół w Opaleniu uczestniczyli w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” w OSP w Gniewie.

W bieżącym roku naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów z Opalenia i Pieniążkowa. Po części teoretycznej, w formie testu, do finału ustnego dostali się: Wojtek Klohs, Kacper Elert i Nadia Potulska.

Po serii pytań ustnych: I miejsce zajął Wojtek, II Kacper a III Nadia.

Gratulujemy uczniom i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych na których będą reprezentować naszą szkołę i gminę w dniu 21 kwietnia w Tczewie. Uczniowie oprócz pięknych pucharów otrzymali cenne nagrody.

Dyrektor ZS Opalenie bardzo dziękuje jednostce OSP Gniew i Opalenie za pomoc w dowiezieniu uczniów na konkurs.

Druhom z Opalenia za pomoc w przygotowaniu uczniów do turnieju.


Katarzyna Zander

Skip to content