Koncert kolęd i pastorałek w Opaleniu

W piątek (13.01.2023 r.)w naszej szkole odbył się „Koncert świąteczny”. Brały w nim udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych oraz uczniowie klas 1-8 Szkoły Podstawowej. Każda z grup zaprezentowała się w przygotowanym wcześniej z wychowawcą repertuarze, a był on różnorodny. Na scenie mogliśmy usłyszeć kolędy tradycyjne, pastorałki, piosenki świąteczne polskie i angielskie, piosenki o tematyce zimowej. Jedna z grup odważyła się nawet zatańczyć w rytm piosenki świątecznej. Wszystkie występy pozwoliły nam poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia, które niedawno przeżywaliśmy.

Dziękuję wychowawcom grup przedszkolnych oraz klas 1-8 i wszystkim występującym za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery; panu Zygmuntowi Rajkowskiemu i Tobiaszowi Kaniowskiemu za obsługę techniczną; Antoninie Kamińskiej i Marcelowi Strambowskiemu za poprowadzenie koncertu.

 Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia:  https://www.facebook.com/zespol.szkol.w.opaleniu

 Katarzyna Firyn

Utrwalenie koncertu możliwe było dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu „Laboratoria Przyszłości

Skip to content