Dzień pełen wrażeń w klasie II a.

Piątek ubiegłego tygodnia okazał się być dniem pełnym wrażeń i emocji dla klasy II a.

W trakcie lekcji mieliśmy okazję gościć w naszej klasie pana, który przeprowadził dla uczniów warsztaty na temat płazów i gadów, a ponadto pokazał nam je na żywo. Odważni mogli pogłaskać i dotknąć egzotyczne zwierzęta.

Tego samego dnia o godzinie 17.00 po południu spotkaliśmy się ponownie w szkole aby spędzić wspólny wieczór i zintegrować się z całą klasą.

Na początek zagraliśmy w gry planszowe przyniesione z domu, dzieci przystąpiły do wspólnych rozmów i zabaw. W trakcie gier korzystaliśmy z przygotowanego poczęstunku.

Następnie klasa podzielona na dwie drużyny miała do wykonania zdania. Ukryte zagadki do rozwiązania przy użyciu jednej latarki, czekały na grupy uczniów w ciemnych korytarzach naszej szkoły.

Później przeszliśmy do sportowych rozgrywek w grupach chłopców i dziewcząt na hali sportowej.

Nie zabrakło również wieczornego spaceru ulicami Opalenia. Powróciwszy ze spaceru czekała już na nas pyszna ciepła pizza zakupiona przez rodziców. Po pizzy krótki odpoczynek na materacach oglądając bajkę. Szybko jednak wróciliśmy do dalszej zabawy. Zabawa w chowanego po ciemku, osobie szukającej przyświecała latarka co okazało się być największa frajdą tego wieczoru.

Niektóre dzieci nie chciały wracać do domu z rodzicami gdy wybiła godzina 22.00. Jednak tę noc wszyscy spędzili we własnych domach.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci klasy II a.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/zespol.szkol.w.opaleniu

 Dziękujemy

Pani Marcelinie Zapadka za opiekę

 Wychowawca klasy II a

Karolina Koc

Skip to content