Rób to, co kochasz. Nieważne, jak dobrze to robisz. Ważne, ile radości Ci to sprawia..

Dnia 21 października 2022r. klasy IVA i VA wzięły udział w nocowaniu w szkole.
O godzinie 18stej wszyscy punktualnie stawili się na zbiórce, następnie zostawili swoje rzeczy w klasach na łączniku, żeby wziąć udział w Balu Wszystkich Świętych oraz pokazie Fire Show zorganizowanym przez Dzieci Klubu pod opieką p.Barbary Rajkowskiej.
Od 20stej zaczęły się zabawy i gry na sali gimnastycznej, w klasach uczniowie grali w gry planszowe, a jeszcze inni oglądali film pt. Viki i jej sekret. Około 21.00 kolacja- pizza, którą uczniowie zajadali z wielkim apetytem.
Następnie znowu wspólne zabawy, gry zespołowe, a nawet tańce……
Rano , po krótkim śnie, posprzątaliśmy klasy i udaliśmy się do swoich domów na zasłużony odpoczynek.
To była ciekawa przygoda!

Dziękujemy p. Renacie Nawrockiej i Bożenie Watkowskiej za pomoc w opiece nad uczniami.

Dorota Jakubowska i Joanna Hofman.

Foto: https://www.facebook.com/zespol.szkol.w.opaleniu

Skip to content