DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

,,Każdy przedszkolak dobrze wie,Zrzut ekranu 2022-09-20 193021

że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

 20 września to dzień bardzo ważny dla przedszkolaków. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić jak ważna jest edukacja przedszkolna w rozwoju dzieci. Tego dnia wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w sali gimnastycznej. Był specjalnie przygotowany tor przeszkód do pokonania przez naszych małych zuchów m.in. tunel kolorowa gąsienica, skok przez skrzynię, ścianka wspinaczkowa i wiele innych atrakcji. Wszystkim szło wyśmienicie. Radość, śmiech świadczyły o dobrej zabawie. Po zmaganiach każda z grup wróciła do swojej sali, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek, balony, medale i oczywiście dyplomy SUPER PRZEDSZKOLAKA.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom oraz pracownikom za pomoc w organizacji tego dnia.

 

Wychowawcy grup przedszkolnych:

Ewelina Dziadzio

Mirela Librecht

Beata Bieniek

Agnieszka Skwarlińska

fotorelacja: https://www.facebook.com/zespol.szkol.w.opaleniu

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.

Skip to content