OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY ,,Z DARAMI NATURY ŚWIAT NIE JEST PONURY”

Grupa Biedronek w roku szkolnym 2022/2023 bierze udział

w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym pt. ,,Z darami natury świat nie jest ponury”. Głównym celem tego projektu jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci oraz rozbudzanie wrażliwości na piękno przyrody. Projekt ten jest realizowany od 1 września 2022 do 31 maja 2023. Zgodnie z założeniami projektu należy zrealizować minimum 10 zadań z listy do wykonania. Nasze przedszkolaki w minionym tygodniu wykonały jedno z zadań pt. ,,Papierowe wydzieranki” – tworzymy kreatywne prace plastyczne ze skrawków papieru.

Zdjęcia z realizacji ww. zadania zostały wykonane aparatem fotograficznym zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Wychowawca

Ewelina Dziadzio

Skip to content