Dzień Rodziny w grupie Biedronek

,,Kocham mamę, kocham tatę,

Bo są dla mnie całym światem”

 

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka, dlatego też przedszkolaki z grupy Biedronki przygotowały występ z okazji Dnia Mamy i Taty.  W ten sposób chcieli pokazać,  jak bardzo kochają  swoich rodziców.

Dnia 15 czerwca 2022 roku zaprosili swoje mamy i swoich  tatusiów na występ. Dzieci pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Licznie przybyli rodzice z podziwem oraz z wzruszeniem podziwiali swoje pociechy. Po zakończonym występie mali artyści wręczyli swoim rodzicom laurki oraz kwiaty.

Następnie wszyscy udaliśmy się do Gospodarstwa Agroturystycznego ,,Maciejówka”, gdzie czekał na wszystkich poczęstunek. Rodzice także przygotowali niespodziankę dla przedszkolaków. Była dmuchana zjeżdżalnia, banki mydlane, lody, pieczenie kiełbasek oraz malowanie twarzy.

Atmosfera była radosna, wszystko przebiegało w rodzinnej atmosferze.

Serdecznie dziękuję rodzicom , za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości.

 

Wychowawca

Ewelina Dziadzio

Skip to content