Dzień Mamy i Taty klasa I a

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Klasa I a także postanowiła w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 14.06.2022 r. na Pólku odbyło się krótkie przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu dzieci popijając kawkę i częstując się przepysznymi ciastami przygotowanymi przez mamy. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki i laurki. A po części artystycznej wszyscy wspólnie bawiliśmy się na dworze. Dzieci mogły upiec sobie kiełbaskę, puszczać banki mydlane, grać w piłkę. Nie zabrakło słodkości dla dzieci przygotowanych przez rodziców. Na koniec wszystkie dzieci razem z mamami uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców. Dziękuje rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.:-)

  Wychowawca klasy I a

    Karolina Koc

Skip to content