DZIEŃ DZIECKA 2022 R.

Z radością informujemy, że dzięki zniesieniu wszystkich obostrzeń związanych z Covid-19 możemy w tym roku wspólnie świętować Dzień Dziecka :)

Zapraszamy wszystkie grupy przedszkolne oraz wszystkich uczniów naszej szkoły zarówno z Pieniążkowa jak i Opalenia.

Na ten dzień przewidzianych jest wiele atrakcji. Będzie 4-stanowiskowe Eurobungee, duża dmuchana zjeżdżalnia, przejazd wozem strażackim oraz wozem konnym. Dodatkowo zabawę wzbogaci swoją obecnością Pani Animatorka :) Tego dnia zapewniamy wszystkim dzieciom napoje. Te wszystkie atrakcje zostały opłacone ze składek oraz dzięki datkom sponsorów.  Jednak nasze fundusze nie pozwalają na zakup słodkości. I dlatego aby ten dzień był jeszcze bardziej udany dla naszych dzieci Rada Rodziców prosi każdą grupę przedszkolną oraz każdą klasę I-VIII o przygotowanie poczęstunku. Prosimy o upieczenie babeczek lub rogalików, tak żeby każde dziecko mogło wziąć w rękę i spokojnie zjeść. Zamiast wypieków mogą być ciastka lub wafelki w dużych zbiorczych pudełkach. No i przede wszystkim cukierki.

Wszystkim dziękujemy za pomoc, a dzieciom życzymy udanej zabawy :)

Skip to content