Z życia naszego absolwenta….

Z życia naszego absolwenta

Michał Cejer w naszej szkole

W poniedziałkowy ranek mieliśmy okazję spotkać się z Michałem – absolwentem naszej szkoły, który dużo podróżuje, a jego pasją jest narciarstwo i windsurfing.

W 2020 roku Michał udał się w wymarzoną podróż do Japonii, gdzie miał okazję jeździć na tamtejszych stokach i przy okazji poznać dobrze japońskie tradycje i codzienne życie, ponieważ przez pandemię był zmuszony pozostać tam dłużej niż planował. Swoimi doświadczeniami postanowił podzielić się z nami przy okazji jego pobytu w Opaleniu.

Michał opowiedział nam o początkach i rozwijaniu swojej pasji, jaką jest narciarstwo. Przedstawił nam zdjęcia z jego najmłodszych lat jak i te nowsze, między innymi z jego podróży.

Pokazał nam, że można spełniać swoje marzenia, jeśli tylko się tego chce i jeśli dąży się do osiągnięcia swoich celów. Dzięki pozytywnemu nastawieniu i ciężkiej pracy, możemy stać się wielcy. Historia Michała motywuje, zachęca do działania i inspiruje do wyznaczania sobie celów i osiągania ich. Jego prezentacja wiele nas nauczyła oraz zachęciła nas do walki o swoje marzenia, bowiem mimo wszystkich trudności mają one szansę się spełnić.

Marta Gajewska

Skip to content