OTWP pod hasłem ,,Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 22 kwietnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w składzie: Franciszek Schmidt(kl.3), Maja Kamińska (kl.4), Michał Maciejewski (kl. 8) i Filip Lubiński (kl.8).

Po eliminacjach pisemnych i ustnych w rezultacie:

III miejsce w grupie I zajęła Maja Kamińska

 I miejsce w II grupie wiekowej zajął Filip Lubiński 

Filip Lubiński zajmując I miejsce zakwalifikował się do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się już niebawem. Gratulujemy finalistom i życzymy powodzenia w następnych turniejach. Uczniom dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie Gminy Gniew oraz naszej szkoły. Panu Tadeuszowi Kordeckiemu i druhom OSP Gniew za dowiezienie uczniów z opiekunem na turniej do Tczewa.

Katarzyna Zander

Skip to content