Klasa I a – Akcja ZDROWOROSNA

Klasa I a w Opaleniu wraz z wychowawcą przystąpiła do akcji zdroworosna, której celem jest aby dzieci nauczyły się jak ważne jest zdrowe uprawianie i zdrowe odżywianie.

ZDROWOROSNA to Akcja dedykowana dzieciom, w której przekonuje się najmłodszych, że uprawa roślin to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale również świetna zabawa.

W piątek 22.04.2022r. po otrzymaniu darmowego i interaktywnego pakietu edukacyjnego ZDROWOROSNA wystartowaliśmy z uprawą roślin w klasie. Wspólnie wysialiśmy zdrowy i pełen witamin koperek. Dzieci tego dnia dowiedziały się jakie są zastosowania koperku i jak prawidłowo go wysiać oraz jakie korzyści daje nam własna uprawa roślin w domu.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji. :-)

Wychowawca klasy Ia Karolina Koc

Skip to content