DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Dyrektor Zespołu Szkół im. Józefa Czyżewskiego w Opaleniu informuje, że w związku ze zbliżającą się rekrutacją na rok szkolny 2022/2023, rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2021/2022 do naszego przedszkola, chcący aby ich dziecko zostało przyjęte na nowy rok szkolny, powinni złożyć do dyrektora deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Zgodnie z obowiązkiem złożenia deklaracji w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego na kolejny rok szkolny, informujemy, że przyjmowanie deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego odbędzie się w terminie od 17.02.2022 r. do 25.02.2022r.

Dzieci już uczęszczające do przedszkola zostają przyjęte wyłącznie na podstawie deklaracji.

Deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego można składać do przygotowanej skrzyneczki w głównym wejściu do szkoły.

Załącznik:

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023

Skip to content