Wyniki konkursu- „Barwy jesieni”

„Barwy jesieni” – pod takim hasłem odbyła się w tym roku kolejna edycja szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III. Wpłynęło ponad 65 prac, tym samym komisja miała bardzo trudne zadanie aby wyłonić laureatów. Celami konkursu było rozbudzanie kreatywności i myślenia twórczego, rozwijanie poczucia estetyki, dostrzeganie charakterystycznych cech krajobrazu jesiennego oraz wykorzystanie materiałów przyrodniczych. Komisja w składzie: p. Katarzyna Firyn – przewodnicząca oraz p. Wioleta Czarnowska-Rocławska miały problem z werdyktem i wyłonieniu tych najlepszych prac. Podczas oceny pod uwagę brana była przede wszystkim samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem i kreatywność. Po długich naradach komisja wyłoniło zwycięzców, którzy w ubiegłym tygodniu odebrali w pełni zasłużone nagrody. W sumie nagrodzonych zostało 9 uczniów za najciekawsze prace oraz 16 zostało wyróżnione za wkład pracy.

Komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić:
I miejsca otrzymali:

  • Paulina Weisner kl.IIa
  • Maja Grabowska kl. IIb
  • Tymoteusz Sztyber Ib

II miejsca otrzymali:

  • Paweł Kryszczuk kl. IIb
  • Urszula Głowala kl. Ia
  • Maria Domian kl. IIc

III miejsca otrzymali:

  • Szymon Koszczyński Ia
  • Zuzanna Sinicka kl. IIa
  • Igor Erdman kl. IIIb

Wyróżnienia:

Amelia Wolff , Magdalena Słowińska, Wiktoria Kowalska, Aleksander Jankowski, Kamil Wojnowski, Paula Dąbrowska, Kacper Gardzielewski, Miłosz Gajda, Antoni Lubiński, Antonina Kamińska, Aleksandra Gawrońska, Maksymilian Korynt, Zofia Markowska, Filip Gretkowski, Marcel Strambowski, Antoni Głowala, Aleksandra Reptowska.

Dziękuję wszystkim uczestnikom

i gratuluję zwycięzcom – Ewelina Głowala

Skip to content