DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W OPALENIU

Dnia 14 października 2021 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. To wyjątkowe święto i na dodatek gorąco oczekiwane. Uczniowie klas: VIIIa i VIIIb pod kierunkiem wychowawców przygotowali humorystyczne scenki z życia szkoły. Podkreślili oni swoją  wdzięczność za codzienny trud nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Oprawę muzyczną stanowiły piosenki w wykonaniu: Mai Kamińskiej i Nicoli Przygockiej z klasy IVa oraz Marty Gajewskiej i Zosi Głowala z klasy VIIa. Sprzętem nagłaśniającym operował Tobiasz Kaniowski z klasy VIIb.

Następnie głos zabrała  Pani Dyrektor Katarzyna Zander, która podziękowała uczniom za zaangażowanie i świetny występ oraz życzyła wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji oraz obsługi wielu sił i wytrwałości, sukcesów zawodowych i radości z wykonywanej pracy.

G.Ł i J.H.

Skip to content