Zakończenie roku w klasie 0A. Wycieczka na Pólko.

             Dnia 23.06.2021r. całą grupą wyruszyliśmy szkolnym autobusem na Pólko. Była to forma wycieczki dla naszej zerówki oraz wspólnego pożegnania, jeszcze przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego.  Dzieci były szczęśliwe i mocno podekscytowane dojeżdżając na miejsce naszej wycieczki. Nie była to daleka podróż. Na miejscu zasiedliśmy razem do wspólnego śniadania na łonie natury, przyśpiewywały nam przy tym ptaszki i szumiały drzewa. Po posiłku już czekała na nas niespodzianka od rodziców dzieci, była to pani Paulina Kossecka– animator dzięki przygotowanym przez nią  zabawom, szaleństwom i uśmiechom na twarzy nie było końca, dzieci bawiły się doskonale z małymi przerwami na coś do picia. Słoneczko nam świeciło i pogoda dopisała.

Pani Paulina w nagrodę za świetną zabawę obdarowała dzieci balonami w kształcie szabli, którymi dzieci miały przebijać DUŻE BAŃKI MYDLANE w kolejnym punkcie programu naszej wycieczki.

Jednak najpierw dzieci zjadły kiełbaski upieczone przez mamy, które nam tego dnia pomagały.

Kolejnym punktem były bańki mydlane przygotowane przez wychowawcę. Dzieci samodzielnie puszczały bańki, i zbijały je szablami z balonów przy czym wydawały radosne okrzyki :)

Na końcu naszego pobytu upiekliśmy na naszym ognisku przesłodkie pianki.

Powróciliśmy do szkoły i rozjechaliśmy się tego dnia do domu.

            Dnia 25.06.2021r. nastąpiło nasze oficjalne pożegnanie i zakończenie roku szkolnego. Dzieci zaśpiewały dla przybyłych rodziców i dyrekcji piosenkę pt: „Zawołało lato”. Następnie przystąpiliśmy do wręczania dyplomów ukończenia oddziału zerowego, książek w nagrodę za prace i wysiłek oraz słodkich paczuszek przygotowanych przez rodziców, aby wspomnienia z przedszkolem zawsze były miłe.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim rodzicom za współpracę, piękne podziękowania oraz dzieciom za wysiłek i mile spędzony czas w tych dniach.

Wychowawca

Karolina Koc

Skip to content