Dziękujemy….będziemy pamiętać….

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom naszej szkoły, za godne uczczenie pamięci naszego nauczyciela śp. Tomasza Cejera. Dziękujemy  za zaangażowanie, wzruszające listy oraz piękne rysunki i zdjęcia, upamiętniające wspomnienia naszego kolegi, nauczyciela i trenera.

W tym miejscu chcielibyśmy poinformować, że 2 czerwca o godzinie 17.00 w kościele parafialnym w Opaleniu odbędzie się msza święta w intencji śp. Tomasza Cejera.

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół w Opaleniu

 

Gołąb Oliwia

Panie Tomku życzymy ci pięknych chwil tam gdzie jesteś. I chcemy ci podziękować za to że: Zawsze byłeś sobą, że pomagałeś nawet gdy miałeś coś innego w planach, że dzieliłeś się z nami swoimi umiejętnościami i poczuciem humoru, że cały czas dążyłeś do celu i za to że nie poddawałeś się. Dziękujemy, spoczywaj w pokoju
Skip to content