„RAZEM ŁATWIEJ” Rada Rodziców

Od ubiegłej soboty sytuacja epidemiczna robi się coraz trudniejsza do zniesienia dla nas wszystkich. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieciom jest jeszcze trudniej odnaleźć się w „nowej” rzeczywistości. Zeszłoroczny Dzień Dziecka się nie odbył i nie wiadomo czy będzie można go zrobić w przyszłym roku. Dlatego jako zarząd Rady Rodziców postanowiłyśmy wesprzeć nasze dzieci w tym trudnym czasie. Na ten cel zostały przeznaczone środki pieniężne:

  • wszystkie grupy przedszkolne Przedszkola w Opaleniu i w Pieniążkowie otrzymały pieniądze. Panie opiekunki zakupiły niezbędne akcesoria, gry, zabawki i instrumenty, które umilą naukę i zabawę w obu przedszkolach, ale przede wszystkim można je poddać dezynfekcji,
  • został zasponsorowany zakup części medali z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu, który się odbył we wrześniu w szkole w Opaleniu,
  • w środę obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej i z tej okazji uczniowie szkoły w Opaleniu i w Pieniążkowie otrzymają od Rady Rodziców słodki upominek.

Mamy nadzieję, że te działania i słodkości podniosą nasze dzieci na duchu i mimo konieczności noszenia maseczki to z uśmiechem na twarzy będą dalej dzielnie się zmagały z aktualną sytuacją. Nie wiemy jak to wszystko się potoczy i jak długo nasze dzieci będą jeszcze chodziły do szkoły i dlatego już teraz podjęłyśmy te działania.

Życzymy wszystkim zdrowia zarząd Rady Rodziców

Skip to content