Ogłoszenie wyników konkursu językowego

Podczas ostatniego apelu porządkowego w Zespole szkół w Opaleniu rozdane zostały nagrody z okazji konkursu językowego na najładniejsza kartkę świąteczną oraz najciekawszy list do świętego Mikołaja. Konkurs odbywa się w naszej szkole rokrocznie i ma na celu m.in. rozwijanie kompetencji językowych w zakresie języka angielskiego i niemieckiego, poznanie tradycji bożonarodzeniowych w Anglii oraz krajach niemieckiego obszaru językowego, wzbogacanie słownictwa, rozwijanie wyobraźni i kreatywności uczniów oraz zachęcanie do nauki języków obcych.

Poszczególne miejsca w Opaleniu zajęli następujący uczniowie:

I miejsce: Martyna Schmidt

II miejsce: Monika Kowalewska

II miejsce: Aneta Badziong

II miejsce: Sylwia Badziong

II miejsce: Michał Koszczyński

Natomiast uczniowie z Pieniążkowa uplasowali się następująco:

I miejsce: Marta Gołębiewska

I miejsce: Maja Gardzielewska

II miejsce: Daria Galikowska

II miejsce : Aleksander Baran

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu i zachęcamy do udziału w następnym konkursie tego typu w przyszłym roku.

Zespół języków obcych

Skip to content