DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W Dniu Świętego Walentego, tj. dnia 14 lutego w szkole w Pieniążkowie miała miejsce bardzo ważna uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Mimo, że w kalendarzu te święta już były, to każda babcia i każdy dziadek przyznają, że warto było czekać… Dla wspaniałych gości uczniowie klasy I i III przygotowały program artystyczny. Niespodzianką dla kochanych seniorów było przedstawienie teatralne pt. „ O babci, wilku i kolorowych czapeczkach ”
w wykonaniu uczniów klasy pierwszej. Wnuczęta odśpiewały „100 lat”, składały życzenia
i wręczyły babciom oraz dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodne mamy, za który serdecznie dziękujemy.

Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za liczne przybycie, za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

M. Koenig

Skip to content