Podczas wakacji w Opaleniu

Wakacje to czas wypoczynku dla dzieci i młodzieży od zajęć szkolnych .Taki czas pełen prawdziwych przeżyć zapewnił ośrodek kultury w Opaleniu. Każdy mógł wybrać dla siebie to w czym jest dobry, czym się interesuje co lubi.
Zorganizowano wiele atrakcji min.
Gry i zabawy sportowo –zręcznościowe, turniej w tenisie stołowym, turniej warcabowy ,turniej w piłkarzyki , turniej w Chińczyka, konkurs kulinarny , warsztaty plastyczne , warsztaty kulinarne, ”, warsztaty fireshow, pokazy, wycieczki rowerowe na kąpielisko w Tymawie, na Punkt Widokowy w Widlicach, wyjazd do Aquaparku w Kwidzynie, dyskoteka, ogniska.
Wakacje dla dzieci zorganizowano dzięki dofinansowaniu i pomocy ludziom dobrej woli .
Serdeczne podziękowania paniom Agnieszce Rulewskiej, Katarzynie Zander, panu Zygmuntowi Rajkowskiemu., Radzie Rodziców przy ZS w Opaleniu oraz firmom – MIKROSTYK w GNIEWIE, Rolls-Royce Poland Sp.z.o.o w Gniewie, Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Gniewie.
Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Gminy Gniew w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury.