Czwartoklasiści znów nocują w szkole

Noc z czwartku na piątek była nocą dość krótką dla uczniów klasy IVa. Krótką, ale bardzo aktywną. Uczniowie spotkali się już o 17.00, by rozpocząć swoje kolejne nocowanie w szkole. Najpierw były przygotowania przytulnych legowisk, poźniej wyjście na ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek i pysznymi ciastkami. Później wyjście na lody, długie szaleństwo na sali gimnastycznej, kolacja, no i pogaduchy, wygłupy, konkursy, zabawy do późnej nocy. Poranek nie należał do najłatwiejszych, ale myśl o wielu atrakcjach jakie tego dnia czekały za wszystkich z okazji Dnia Dziecka, dodawał sił i energii.

Przy okazji dziękuję bardzo p. Monice Jasnoch za przygotowanie dla nas ogniska, pysznych ciastek i zorganizowanie przemiłego spotkania, a wszystkim pozostałym mamom za słodkości, jakie dzieci przyniosły tego dnia do szkoły.

Ewa Gajewska