DZIEŃ MAMY

W dniu 24 maja 2019 r. w grupie Biedronek odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka. Przedszkolaki oczekiwały na swoje mamy z niecierpliwością. O godzinie 9.00 zaczął się występ , na którym dzieci poprzez wiersze i piosenki przekazały swoim mamom, jak bardzo je kochają. Mamusie otrzymały laurki, ręcznie zrobione breloczki do kluczy oraz róże. Wzruszeniom nie było końca. Po występie mamy zostały zaproszone na słodki poczęstunek oraz kawę. O godzinie 11.00 pojawiła się kolejna niespodzianka, tym razem dla przedszkolaków z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Przedszkole odwiedzili animatorzy, którzy przygotowali specjalnie na tę okazję program. Były tańce wspólne z mamusiami, zabawy z chustą animacyjną, zawody sportowe oraz dmuchaniec. Na sam koniec Biedronki odwiedziła maskotka Scooby-Doo, która wręczyła prezenty dla przedszkolaków z okazji ich święta. To był dzień pełen wrażeń.

Serdecznie dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz zorganizowanie Dnia Dziecka.

Ewelina Dziadzio

Więcej zdjęć: www.facebook.com