Wizyta w szkole ks. Biskupa Ryszarda Kasyny

Dnia 30 kwietnia 2019 roku mieliśmy zaszczyt gościć w ramach wizytacji pasterskiej w naszej szkole w Opaleniu Księdza Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasynę. któremu towarzyszył ks. Waldemar Opłatkowski – proboszcz naszej parafii.

Jego Ekscelencję powitała Dyrektor Szkoły p. Ewa Karsińska oraz przedstawiciele społeczności szkolnej.

Wizyta rozpoczęła się od występu uczniów, którzy w radosny sposób powitali niezwykłego gościa. Później ks. Biskup rozmawiał z dziećmi, odpowiadał na pytania, opowiedział o latach swego dzieciństwa i pracy Biskupa. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Na zakończenie wizyty ks. biskup udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa a podczas wieczornej Mszy świętej udzielił naszym uczniom sakramentu bierzmowania.

Agnieszka Bogusz

Bożena Watkowska

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com