Dzień Babci i Dziadka – grupa Biedronek

,,Uwielbiam, gdy czytasz mi książki,
Lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
I na każdą psotę  zawsze się zgadzasz.
Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie
Po prostu kocham Cię ogromnie.”

21 i 22 stycznia to bardzo wyjątkowe dni w kalendarzu – to Dzień Babci i Dzień Dziadka. 21 stycznia 2019 roku grupa ,,Biedronek” zorganizowała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie trzy i czterolatków.

Przedszkolaki przygotowały przedstawienie jasełkowe, recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Dziadkowie ze wzruszeniem oglądali występy swoich wnuków, nagrodzili ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości ,,Biedronki” wręczyły babciom ręcznie wykonane serduszko z masy solnej, dziadkom natomiast kwiatki z odciskiem swojej rączki. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Składam serdeczne podziękowania rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla dziadków.

Ewelina Dziadzio

Więcej zdjęć: www.facebook.com