BAL KARNAWAŁOWY ZAJĄCZKÓW I WRÓBELKÓW

Dnia 16 stycznia w grupie Zajączków i Wróbelków odbył się długo oczekiwany Bal Karnawałowy. Zabawy i tańce prowadzili zaproszeni animatorzy. Tegoroczna zabawa upłynęła pod hasłem ,, Wakacje „. Były tańce w kołach i parach, były korowody taneczne, parada przebierańców a także mini konkursy. Entuzjastycznie przyjętą przez dzieci atrakcją balu było przejście przez kwiatową poprzeczkę oraz pokaz baniek mydlanych. Tego dnia dzieci przebrane w barwne i pomysłowe stroje bawiły się wesoło, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców i wspólnej zabawy. W przerwie nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Wszyscy doskonale się bawili – będzie co wspominać!

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balowych strojów.

Maria Koenig
Mirela Librecht

Zobacz więcej zdjęć: https://www.facebook.com/pg/zespol.szkol.w.opaleniu/photos/?tab=album&album_id=568175810324832