Bal karnawałowy najmłodszych dzieci

  Karnawał to zawsze miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków z grupy Promyczków, Biedronek oraz klasy 0A z Opalenia odbył się 29 stycznia i był to dzień niezwykły, czekaliśmy na niego przez wiele tygodni.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Grupę Animacyjną……… a jak się bawiliśmy, można obejrzeć zdjęcia z tej superowej imprezy.

Taka forma zabawy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze, a to było głównym celem tego dnia.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

 

Magdalena Rulińska

                                                                                                    Ewelina Dziadzio

                                                                                              Beata Bieniek