PODSUMOWANIE PROGRAMU DOMOWYCH DETEKTYWÓW

W piątek 14 grudnia 2018 roku odbył się w naszej szkole Wieczór Jasia i Małgosi kończący cykl zajęć składających się na Program Domowych Detektywów. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas piątych, ich rodzice i wychowawcy. Wszyscy przez kilka tygodni realizowali program profilaktyki antyalkoholowej, którego celem było uchronienie dzieci przed wczesnym sięganiem po alkohol. Na piątkowym spotkaniu uczniowie zaprezentowali gościom swoje prace, które powstały w trakcie realizacji programu, razem z rodzicami brali udział w przygotowanych wcześniej grach i zabawach oraz wykonywali papierowe gwiazdy. Spotkaniu towarzyszył skromny poczęstunek, a wszyscy uczestnicy programu mogli sobie nawzajem pogratulować , podziękować  i miło spędzić  czas. Dzieci otrzymały pamiątkowe  dyplomy.

Mamy nadzieję, że rozwiązywanie w gronie rodzinnym zadań dla Domowych Detektywów było dla wszystkich dobrą zabawą.

                                                                                                          Wychowawcy