Jasełka Zajączków i Wróbelków

Zajączki i Wróbelki w środę 19.12.2018r. postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną i wszystkich wprowadzić w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach aniołków, pastuszków, króli, postaci z bajek prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.
Jasełka obejrzeli wszyscy zaproszeni goście, rodzice oraz cała społeczność szkolna w Pieniążkowie.
Po przedstawieniu przedszkolaki zostali obdarowani prezentami od Świętego Mikołaja. Zrobiono również pamiątkowe zdjęcia przy stajence. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca widowni.

ML

Więcej zdjęć: www.facebook.com