ŚWIĄTECZNY KONCERT KOLĘD 11.12.2018 R.

Rada Rodziców serdecznie zaprasza na Mikołajkowy koncert kolęd, który odbędzie się w najbliższy wtorek 11 grudnia. Z tej okazji będzie można zjeść pyszne domowe ciasto oraz napić się ciepłej kawy lub herbaty, do nabycia będą również zimne napoje. Cały zysk ze sprzedaży będzie przeznaczony na zorganizowanie Dnia Dziecka dla wszystkich dzieci z przedszkola i szkoły w Opaleniu i Pieniążkowie.

Przypominamy, że każda klasa z przedszkola i szkoły w Opaleniu jest zobowiązana przynieść blachę ciasta na wspomniany koncert. Ciasta proszę zanosić do szkolnej kuchni. Blachy należy czytelnie podpisać.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu świątecznego w Gniewie, który odbył się w zeszłą niedzielę 9 grudnia. Wszystkie ciasta zostały sprzedane co do ostatniego kawałka.