Młodzież z Ukrainy w naszej szkole.

W sobotę do naszej szkoły przybyła 21osobowa grupa ukraińskiej młodzieży wraz z swoimi nauczycielami. Młodzież przyjechała z miasta Browary koło Kijowa. Pobyt naszych gości jest kontynuacja współpracy pomiędzy naszymi szkołami. W drodze do naszej szkoły ukraińska młodzież odwiedziła Warszawę, Gdynię, Sopot i Gdańsk. W czasie pobytu w naszej szkole odwiedzą Gniew, Kwidzyn, Malbork oraz Toruń. Warto podkreślić, że uczniowie z Ukrainy uczęszczają na zajęcia wraz z naszą młodzieżą. Uczą się języka polskiego, polskiej historii i kultury. Mają także okazję uczestniczyć w zajęciach Teatru cienia oraz Fireshow. Wspólnie się uczą i bawią. To, co wspólnie zostanie wypracowane przez „Naszą” młodzież będzie zaprezentowane całej szkolnej społeczności. Życzymy naszym gościom udanego i miłego pobytu.