ZAPROSZENIE NA DZIEŃ DZIECKA 30 MAJA

Jak co roku Rada Rodziców serdecznie zaprasza wszystkie dzieci przedszkolne oraz uczniów naszej szkoły na obchody Dnia Dziecka.

Piknik z tej okazji odbędzie się 30 maja na zespole boisk przy szkole w Opaleniu i trwać będzie od godziny 9.00 do 15.00. Na ten dzień zostały przygotowane specjalne atrakcje : eurobungee z 4 stanowiskami, duża dmuchana ślizgawka oraz dmuchany plac zabaw. Przyjedzie wóz strażacki z podnośnikiem. Dodatkowo będzie animator prowadzący konkursy z nagrodami. Będzie puszczanie dużych baniek mydlanych, malowanie twarzy oraz tatuaże. Atrakcje są dopasowane do każdego wielu dziecka.

Rada Rodziców specjalnie na ten dzień zakupiła dla każdego dziecka rogala SevenDays. Będą rozdawane cukierki oraz zostanie przygotowane ogólnodostępne stoisko z darmowym sokiem dla wszystkich dzieci.

Serdecznie wszystkich zapraszamy i życzymy udanej zabawy.