,,Dziecko najlepsza inwestycja” Zajęcia komputerowe rozwijające-Gimnazjum

logo-dziecko-najlepsza-inwestycja

Zajęcia komputerowe rozwijające-Gimnazjum

Ośmioosobowa grupa młodych i chętnych do pracy osób realizuje zajęcia komputerowe z projektu,, Dziecko najlepsza inwestycja”. Pierwszy semestr pracy już za nami, rozwijamy się coraz bardziej. Miło i pracowicie spędzamy czas przygotowując się do egzaminu ECDL, po którym dostaniemy certyfikat. Wiedzę, którą pochłaniamy jest tak wyczerpująca, że bez smacznego jedzonka typu pizza i kebaby nie obyłoby się :) Z rana.. no wiadomo ciężko, no ale gdy tylko zaczynamy rozwiązywać testy na Edumaster jesteśmy od razu pobudzeni. Chętnie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, a w tym pomaga nam Pani Kasia Zander, bez której egzamin w maju poszedłby nam bardzo marnie. W skład najlepszego zespołu wchodzi czwórka chłopaków i czworo dziewcząt. Uczniowie klas II oraz III Gimnazjum. Certyfikat, który otrzymamy być może otworzy nam drogę do sukcesu i pomoże w dalszej edukacji.
Projektowa Grupa Gim. Opalenie.

Katarzyna Zander

 

Skip to content