Dla Babci i Dziadka

W Zespole Szkół w Opaleniu ostatni tydzień przed feriami był bardzo obfity w uroczystości i spotkania. Ważnym dniem jak co roku był Dzień Babci i Dziadka. Dnia 24 stycznia klasy Ib, IIIa i IIIb SP obchodziły to święto w Domu Kultury. Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także przedstawienie pt. ,,Rzepka” w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków z klasy IIIb. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Sto lat dla gości zagrali uczniowie klas III na fletach. Frekwencja jak co roku dopisała. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.
Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie.

Ewelina Głowala
Beata Bieniek
Katarzyna Zander

Więcej zdjęć pod adresem:

facebookhttps://www.facebook.com/pg/zespol.szkol.w.opaleniu/photos/?tab=album&album_id=356574104818338