Świąteczne życzenia od RR oraz zdjęcia z kiermaszy.

kiermasz1 kiermasz2 kiermasz4 kiermasz5

 

Rada Rodziców bardzo serdecznie chciała podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowania do kiermaszy świątecznych, które odbyły się w Gniewie i Nowym oraz podczas koncertu kolęd w szkole. Serdecznie dziękujemy za ofiarowane na sprzedaż dekoracje świąteczne oraz upieczone ciasta. Cały dochód uzyskany z wszystkich sprzedaży zostanie przekazany na zorganizowanie w szkole Dnia Dziecka.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Rada Rodziców pragnie wszystkim życzyć spokojnych i wesołych Świąt.

Dodatkowo chcemy powiedzieć, że jest nam przykro z powodu tego iż nie wszystkie klasy nas wspierają w naszych działaniach. Klasy: III B, IV C, VI A, VII C oraz przedszkolna grupa D nie dostarczyły ciasta na szkolny koncert kolęd. Jeśli zaszła jakaś pomyłka w tej kwestii to prosimy o kontakt z Przewodniczącą RR.