ŚLUBUJEMY, PRZYRZEKAMY

Uczniowie klas Ia i Ib SP w Opaleniu mają już za sobą piękną uroczystość jaką jest pasowanie. Ślubowanie pierwszaków odbyło się 3 października 2017r. Na uroczystość zaproszono Panią Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Marię Taraszkiewicz Gurzyńską, Pana Dyrektora Zespołu Szkół w Opaleniu Mirosława Narlocha oraz Przedstawiciela Rady Rodziców, którą reprezentowała Pani Hanna Małkowska oraz wszystkich rodziców.
Każdy z uczniów klas pierwszych miał możliwość zaprezentowania się w części artystycznej wraz uczniami klas starszych następnie odbyło się uroczyste ślubowanie w obecności Sztandaru Szkoły.
Uczniowie zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej po dokonaniu aktu pasowania przez Pana Dyrektora Szkoły. Zaproszeni goście oraz rodzice złożyli uczniom życzenia po czym każdy pierwszoklasista otrzymał Akt Pasowania oraz upominki od Pani Burmistrz, Rady Rodziców oraz od rodziców uczniów klas pierwszych.
Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy pomogli przy organizacji tej uroczystości.

Katarzyna Zander
Ewa Karsińska