GMINNE ZAWODY W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ SZKÓŁ WIEJSKICH

W PIĄTEK 22 WRZEŚNIA W HALI GOSiR W GNIEWIE ZOSTAŁY ROZEGRANE GMINNE ZAWODY W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ SZKÓŁ WIEJSKICH. DO ZAWODÓW PRZYSTĄPIŁY CZTERY ZESPOŁY Z NASZEJ GMINY: ZS OPALENIE, SPSK TYMAWA, SPSK GOGOLEWO ORAZ SZKOŁA PODSTAWOWA W POLSKIM GRONOWIE. POJEDYNKI ROZGRYWANE BYŁY SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM.

WYNIKI ZAKOŃCZONYCH ZAWODÓW BYŁY NASTĘPUJĄCE:

I MIEJSCE ZESPÓŁ SZKÓŁ W OPALENIU

II MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA W POLSKIM GRONOWIE

III MIEJCE SPSK TYMAWA

IV MIEJSCE SPSK GOGOLEWO

ZWYCIĘSKI ZESPÓŁ ZS OPALENIE OTRZYMAŁ PRAWO STARTU W ZAWODACH POWIATOWYCH JKO MISTRZ GMINY GNIEW.

ZAWODY POWIATOWE ODBYŁY SIĘ 26 WRZEŚNIA W TCZEWIE W HALI LO NR 2.

NASI REPREZENTANCI WALCZYLI O MISTRZA POWIATU Z ZESPOŁAMI Z SUBKÓW I MAŁYCH WALICHNÓW. PO ROZEGRANIU SPOTKAŃ KAŻDY Z KAŻDYM OTRZYMALIŚMY NASTĘPUJĄCE WYNIKI:

SP SUBKOWY – ZS OPALENIE 3:0

ZS OPALENIE- SP MAŁE WALICHNOWY 2:0

SP SUBKOWY – SP MAŁE WALICHNOWY 1:0

I MIEJSCE SP SUBKOWY

II MIEJSCE ZS OPALENIE

III MIEJSCE SP MAŁE WALICHNOWY

ZESPÓŁ ZS OPALENIE REPREZENTOWALI: KACPER ZANDER, ALEKSANDER GRETKOWSKI, DAWID POŁOMSKI, JAKUB GAJEWSKI, ALEKSANDER PUCHOWSKI, PATRYK ORZECHOWSKI, DOMINIK ORZECHOWSKI, KAMIL TKACZYK. OPIEKUN ZESPOŁU: BARTOSZ ZABROCKI