Podczas wakacji w Opaleniu

Wakacje to czas wypoczynku dla dzieci i młodzieży od zajęć szkolnych .Taki czas pełen prawdziwych przeżyć zapewnił ośrodek kultury w Opaleniu. Każdy mógł wybrać dla siebie to w czym jest dobry, czym się interesuje, co lubi.

Zorganizowano wiele atrakcji min.

Gry i zabawy sportowo –zręcznościowe, turniej warcabowy ,turniej w piłkarzyki , warsztaty plastyczne zakończone konkursem plastycznym, warsztaty kulinarne z konkursem na ,,Moje ulubione ciasteczka”, turniej w billarda, w tenisa stołowego, Chińczyka, warsztaty fireshow zakończone pokazem dla lokalnej społeczności, wycieczkę autobusową do aquaparku w Kwidzynie, projekcję filmu, trzy ogniska.

Wszystkie działania zorganizowano dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Gniew w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury,.

Organizatorzy wakacji dla dzieci serdecznie dziękują za wsparcie finansowe prezesowi Banku Spółdzielczego w Gniewie p. Sławomirowi Urbanowi oraz Firmie Rolls-Royce Poland Sp. z.o.o.w Gniewie. Bardzo dziękujemy również paniom Lucynie Reptowskiej i Agnieszce Kwiatkowskiej za drewno do ogniska oraz upieczenie ciasta na imprezę pn,,Pokazy fireshow” dla lokanej społeczności.

Rajkowska Barbara