Wystartuj po lepszą przyszłość z „Wiedza Start” – rusza wiosenna edycja programu stypendialnego Zakładu Produkcji Kruszyw

LOGO_WIEDZA_START2016

Wystartuj po lepszą przyszłość z „Wiedza Start” – rusza wiosenna edycja programu stypendialnego Zakładu Produkcji Kruszyw

 Poniedziałek, 11.04.2016 r.

…………………………………

Nadszedł kwiecień, a wraz z nim czas intensywnej nauki dla gimnazjalistów. Zbliżające się egzaminy gimnazjalne są okazją do sprawdzenia swojej wiedzy i wygrania stypendium w formie pieniężnej. Jesteś uczniem III klasy gimnazjum z Gniewu lub Opalenia i przystępujesz do kwietniowego egzaminu gimnazjalnego? Wystartuj po lepszą przyszłość i zostań stypendystą „Wiedza Start”. Atrakcyjna nagroda czeka na 4 uczniów, którzy w części matematycznej i przyrodniczej osiągną najwyższą średnią arytmetyczną uzyskanych punktów. Stypendium jest w całości finansowane ze środków Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie.

- Ruszamy z kolejną edycja naszego programu stypendialnego –  tym razem pod zmienioną nazwą „Wiedza Start” – mówi Joanna Wachowska, koordynator ds. komunikacji Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie.- Jesteśmy przekonani, że w gniewskich szkołach kryją się młode talenty, stanowiące przyszłość miasta. Stypendium motywuje gimnazjalistów do odkrywania wiedzy i wynagradza uczniów, dla których nauka jest czymś więcej, niż obowiązkiem. Nasz program stawia na przyszłych inżynierów z pasją!

O tym, że na egzaminie warto dać z siebie wszystko, przekonali się laureaci zeszłorocznej, grudniowej edycji programu. Stypendia za wzorowe wyniki z próbnego egzaminu zostały przyznane Patrykowi Cieszyńskiemu, Krzysztof Osiakowi i Julii Jaskólskiej z Gimnazjum w Gniewie oraz Filipowi Korkowskiemu z Gimnazjum w Opaleniu.

Program Stypendialny „Wiedza Start” wspiera zdolnych uczniów III klas gimnazjów uczących się na terenie Gniewu i okolic. Nagrodę otrzymają trzej zwycięzcy wyłonieni spośród uczniów Gimnazjum w Gniewie oraz jeden z Gimnazjum w Opaleniu.

Z szczegółowym regulaminem można się zapoznać u Dyrekcji gimnazjów w Gniewie i Opaleniu, na stronie www.gimnazjumgniew.vot.pl. oraz w siedzibie Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie.

Egzamin gimnazjalny już niebawem – rusz głową i pokaż, jak to jest być „zdolnym gniewnym” w inżynierii!

Pobierz: